Wczoraj zainstalowaliśmy się na Łubinowym Wzgórzu, spragnieni słońca i długich spacerów. Jeszcze tydzień temu w Karczemce temperatura spadała poniżej -15 stopni, teraz liczymy, że będzie duuuuużo cieplej. I wygląda to całkiem nieźle. Sobotni poranek przywitał nas pełnym słońcem i temperaturą ok 10 stopni - na plusie, żeby nie było wątpliwości. Niedziela jezcze cieplejsza. No ale spacery są prawdziwym wyzwaniem. Śnieg stopniał zaledwie kilka dni temu, w słońcu ziemia rozmarza, ale przez to wszystkie nasze ulubione ścieżki zamieniły się w bajora pełne błota. Na polach grząsko. Spacerujemy, ale usmarowani po pas !
27.05.2026 4 x Złoto w Rzeszowie !
Kolejny majowy weekend spędzilismy na wystawach w Rzeszowie krajowej i międzynarodowej...
17.05.2026 Weekend wystawowy w Warszawie i nasze sukcesy !
Podczas trzydniowego weekendu wystawowego w Warszawie-Nadarzynie zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze zdobywają woreczek medali :) i innych nagród...
.
10.05.2026 Maya Championką Polski i BOB Dylan !
Mayka dzisiaj na wystawie w Krośnie zdobyła tytuł Championki Polski a Dylan uczcił to tytułem Zwycięzca Rasy !
24.04.2026 Ranking oddziałowy 2025 !
Dylan najlepszym psem grupy IX oddziału ZKWP w Legionowie w roku 2025 !
Ewa Brzezińska
mojebostony@icloud.com