W pierwszy weekend wiosny zima jeszcze na horyzoncie. W Karczemce Kanał Elbląski jeszcze zamarznięty, podobnie jak leśne jeziorka. To problem dla ptaków, które już przyleciały. Dzikie gęsi i łabędzie nie mogą pływać i siedzą na lodzie. Ale to, że są to już dobry znak. Nocne chłody powodują, że świat się jeszcze nie zazielnia, czeka w uśpieniu na trochę więcej słońca. Ale spaceruje się już dużo przyjmniej. W sobotę w ciągu dnia było 5-6 stopni i wybraliśmiy się do lasu w Kiełkutach, a tam natknęliśmy sie najpierw na stado dzików, a potem na lochę z małymi. Wycofaliśmy się, żeby im nie przeszkadzać. W inedzielę pogoda jeszcze lepsza - 10 stopni - i spacer udał nam się bardziej (nad jeziorem Ruda woda), bo bez dzików :).
27.05.2026 4 x Złoto w Rzeszowie !
Kolejny majowy weekend spędzilismy na wystawach w Rzeszowie krajowej i międzynarodowej...
17.05.2026 Weekend wystawowy w Warszawie i nasze sukcesy !
Podczas trzydniowego weekendu wystawowego w Warszawie-Nadarzynie zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze zdobywają woreczek medali :) i innych nagród...
.
10.05.2026 Maya Championką Polski i BOB Dylan !
Mayka dzisiaj na wystawie w Krośnie zdobyła tytuł Championki Polski a Dylan uczcił to tytułem Zwycięzca Rasy !
24.04.2026 Ranking oddziałowy 2025 !
Dylan najlepszym psem grupy IX oddziału ZKWP w Legionowie w roku 2025 !
Ewa Brzezińska
mojebostony@icloud.com